Jdi na obsah Jdi na menu
 


Výlet po Vltavě, besídka

13. 12. 2013

Příští čtvrtek 19. 12. se naše třída vypraví na výlet lodí po Vltavě (Čertovka). Součástí výletu je návštěva muzea Karlova mostu. Výlet stojí 130 Kč a bude hrazen z třídního fondu. Prosím všechny rodiče o podepsání ŽK, v jiných sdělení mají mít všichni žáci zápis o výletu.

 

Na výlet navazuje páteční besídka, která by měla začít 4. vyučovací hodinu. Rozdáme si ve třídě dárečky (každý žák kupuje jeden povinný dárek vylosovanému členu naší třídy). Po 6 . hodině končíme a následují dlouhé vánoční prázdniny :)

 

Děkuji.

 

V. Strnad

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

výlet,besídka

(Kodýdková, 17. 12. 2013 8:13)

Doufejme že počasí bude pěkné na výlet a že zde přibudou do fotoalba nějaké společné fotečky jako tomu bývalo dříve.
Na besídku se již těší bude to zpestření dne.To že se zajisté těší na dlouhé prázdniny to ani nemusím psát hlavně ať mají alespoň nějaké ůkoly aby se zas tak moc neflákali.

Re: výlet,besídka

(V. Strnad, 24. 12. 2013 14:11)

Fotečky budou, slibuji, ale až po novém roce. Poslední den byl jaksi hektický, takže až posbírám fotky z výletu v lednu, hned nasdílím :)